#1 2009-03-04 19:34:31

Byakuya

Administrator

Skąd: Japan
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 46
Punktów :   

Coś o sobie.

A tutaj mamy dla kazdego cos milego xP

zacznę wątek ;x

no wiec na imię mi dali Marcin nazwisko Szary , ich habe 18 lat ;p miejsce zamieszkania chcialbym Tokio Japonia ;p a na dzien dzisiejszy to okolice Rzeszowa ;s

Kocham whole Japonie i wszysto co z nia zwiazane Anime & Mange itd itd itd xP


TAK jestem najwyższy z calego klanu :d bowiem wiecie ze grac w siatkowke taki malcy jak ten nizej nie moga


.! Anime & Japan & Manga 4ever !. <3

Offline

 

#2 2009-03-04 20:38:06

madarq

Moderator

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 80
Punktów :   

Re: Coś o sobie.

Okolice rzeszowa = WIOCHA! xd mialem racje

O mnie: Jest Kóba, nazwisko wam do szczęścia niepotrzebne, pseudo szkolne też nie. xD Mam 16 lat i chodzę do gimnazjum w kielcach. Niepodoba mi się nazwa klanu, bo za anime oprócz kilku nie przepadam. Na kompie gram tylko w WC3 i nic wiecej, to mi się nie nudzi, jak już jestem w temacie gier to nienawidzę nowych gier bo nie ma tam czegoś takiego jak "detale dla normalnego człowieka" czyli takiego co nie ma kasy aby co miesiąc kupowac najnowsze karty graficzne etc aby wgl coś mu poszlo. Wole siedzieć na necie i spamic fora jak np. tu niedlugo. Poza kompem mam tez swoj life o.O. Lubie grać w piłkę nożną, nie lubię kibicować za bardzo, bo az mi zal dupe sciska jak wdzie kolegow co udaja pseudo kibicow (czyt. kibicuja koronie kielce odkad doszla do 1 ligi). Oprócz piłki lubię grac w siatkówkę, jednak parametry wzrostowe itd troche mi przeszkadzaja, nie jestem znowu taki niski, ale jak na siatke za niski (ten ***** wyzej ma 192! rodzice go chyba jakims bobofrutem karmili do 10 roku zycia xd). Co dalej - lubie sie nabijac z kolegow, szczegolnie mam kilka swoich ofiar nad ktorymi sie pastwie psychicznie ;d), ale wiekszosc osób lubie. Dalej, lubie imprezowac, ale nie u siebie xd. na codzień jestem abstynentem (czyt. palę tylko na imprach, wódę piję na imprach, piwa od czasu do czasu z kolegami). Wystarczy

Offline

 

#3 2009-03-04 21:20:32

Siwy

Exorcist

10256583
Call me!
Skąd: Black Order
Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 91
Punktów :   

Re: Coś o sobie.

Dobra to jadziem. Starzy dali mi na imię Piotrek na drugie Krzysiu, a na trzecie wziąłem sobie Tomek. Mam 17 latek i mieszkam na dzień dzisiejszy w Piotrkowie. Lubie piłkę nożną, Japonię i all z nią związane. Ofc najbardziej Anime&Mange. Wzrost okolo 180 cm. Lubie także swoja mamę i fredów . Co do innych sportów lubię siatkę, ale parametrami do tego nie zostałem obdarzony. Nienawidzę koszykówki, zrzędliwych ludzi oraz takich z wielkim "EGO" ze są Bóg wie kim a w rzeczywistości są denni tak, że aż żal w wiadomo gdzie ściska. No i to by było póki co na tyle o mnie z biegiem czasu napisze więcej o sobie.


Sennen ko ha sagashiteru, daijina hatto sagashiteru, anata ha atari tashikameyo!!!
By Road Kamelot
http://imagebox.pl/out.php/i9918_suzumiaya.gif
nick na bn: 10th_hitsugaya jesli ktos nie wie

Offline

 

#4 2009-03-04 22:59:41

Jiraya

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Coś o sobie.

Ja chyba tez moge napisać co nie ?
Na imie mam Bartek, lat 15 ale niedługo idzie mi 16 ^^. Mieszkam w Kielach i chodze do gim. Jesli chodzi o czas przed kompem to to samo co madarq, a w "real life" gram w piłke nożna ale lubie tez siatkówke. Tak jak Siwy nienawdzie koszykówki. Najbardziej lubie imprezować pić i czasami sobie zajarać.


Nick na Battle-net: Nojf

Offline

 

#5 2009-03-04 23:30:02

Hatake Kakashi

Administrator

7681898
Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-03
Posty: 41
Punktów :   

Re: Coś o sobie.

NO coz to ja tez napisze
Na imie mam Marek (szkoda ze sam sobie nie moglem wybrac ale nic na to nieporadze).Mieszkam w Piotrkowie Tryb (moze by powiedziec ze tam gdzie siwy nawet jedno osedle co mnie bardzo denerwuje ) To co lubie a czego nielubie, uwielbiam wybuchy expozje ogien itp.. noi niestety lubie jeszcze to cale japan anime chociaz francuskie bajki tez sa spoko,gry lubie all jesli maja ciekawa fabule. Kumple dawali mi różne ksywki "Groby""Sniper""online ksywka Hatak albo fanatyk""Korek""w MONie BOOMberMAN"A jeszcze nielubie osob ktore sie kloca ze mna bo zycie tak chcialo ze mam zawsze racjie prawie "80% racji jest zawsze po mojej stronie"

PS:Wszyscy co wieża w BOGA to D.b.l.e


C.C. ROX
http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2009-03/13b57c3c.jpg
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2009-03/3591ab2b.jpg

Offline

 

#6 2009-03-08 18:26:35

kentO

Użytkownik

7855725
Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 16
Punktów :   

Re: Coś o sobie.

no a ja mam na imię Mateusz <też mi się nie podoba ;f> chodzę do 3klasy gim. Mieszkam w Białymstoku. Mam 15 lat <mamusia urodziła mnie w listopadzie.. żal!!!> no lubię oglądać animce i grać na sieci Co do spędzanego czasu na kompie hmm trochę tego jest ale nie jestem nolifem . Dobra biba nie jest zła;]

Offline

 

#7 2009-03-09 23:10:31

Hyati

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-04
Posty: 15
Punktów :   

Re: Coś o sobie.

Mam na imie Kamil chodze do 2 klasy gim w Warszawie mam 15 lat,zainteresowania to Pilka Nozna ,Anime, gry i po trochu grafika .Nie mam za duzo czasu na granie poniewaz 4 razy tygodniu mam treningi .. wiec trzeba sobie radzic ;p btw Polonia Warszawa Rullez !

Ostatnio edytowany przez Hyati (2009-03-09 23:11:00)

Offline

 

#8 2009-04-21 19:43:23

Jankoss

Użytkownik

10569700
Zarejestrowany: 2009-04-20
Posty: 62
Punktów :   

Re: Coś o sobie.

Hi mam na imię Marcin mam 14lat (tzn będę miał w lipcu ale jest rocznikowo )chodzę do 1gim, lubię siedziec przy kompie, jak każdy pewnie nie lubię się uczyć o.O Anime pwned

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dissybeffy.pun.pl www.dd-bleach.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl www.politologiaujk.pun.pl